Medarbejdere i TagTomat

Denne side er pt. under opbygning. Vi beklager derfor manglende tekster, fejl i eksisterende tekster og manglende billeder…

Nedenfor kan du se, hvem vi er i TagTomat. Hvis du vil have fat på en specifik medarbejder, så ring på +45 7199 1966, så omstiller vi dig derfra.
Mads Boserup Lauritsen

Mads Boserup Lauritsen

Bybonde og Arkitekt

Indehaver

Solvej Kudsk

Solvej Kudsk

Gartner og madnørd

Bæredygtig drift og udendørsplanter

Mathilde Juul Østergaard

Mathilde Juul Østergaard

Studentermedhjælper, Naturressourcer

Frø og mikrogrønt, butiksassistent

Anna Viskinde

Anna Viskinde

Grafik og udendørsplanter

Landskabsarkitet

Jesper Andersen

Jesper Andersen

Bygge- og altmuligtmand

Taglægger og pædagog

 

Julie Holm

Julie Holm

Projektledelse og formidling

Cand.mag. i biologi, kommende naturvejleder

 

Ella Elmer

Ella Elmer

Indendørsplantenørd

Butiksassistent

Mette Lykkebo

Mette Lykkebo

Studentermedhjælper, Landskabsarkitektur

Layout (formidlingsmateriale og produkter)

Ninna Knudsen

Ninna Knudsen

Studentermedhjælper, Landskabarkitektur

Butiksassistent

Alberte Borup

Alberte Borup

Studentermedhjælper, Landskabarkitektur

Butiksassistent og skitsering

Laura Eske

Laura Eske

Studentermedhjælper

Butiksassistent

Malaika Amjad

Malaika Amjad

Ungarbejder

Oprydning og rengøring

Charlotte Madvig

Charlotte Madvig

Sprognørd

Oversættelse og formidling

Halfdan Wegge

Halfdan Wegge

Stud. arkitekt, bygge- og altmuligt mand

Hira Sharzad

Hira Sharzad

Ungarbejder

Oprydning og rengøring

Line Sønderby

Line Sønderby

Antropolog og bybonde

Skolehaveundervisning

Tidligere medarbejdere i TagTomat

 

Nanna Moesgaard

Nanna Moesgaard

Studentermedhjælper, landskabsarkitektur

Kontordesign og indendørsplanter

Ronja Fløyel

Ungarbejder

Nis Ekelund

Gartner og landskabsarkitekt

Linnea Soldthved Jensen

Medietilrettelægger

Tine Svensson

Studerende i Sundhedsfremme og byplanlægning

Kristian Bæk Michelsen

Bygge- og Altmuligmand

Anne Tange

Bygartner og Skolehaveunderviser

Esben Lysemose

Byggemand og Idrætsstuderende

Rie Juhl Arndt

Landskabsarkitektstuderende

Andreas Stibolt

Bygge- og Altmuligmand

Lærke Essemann Jensen

Bybonde og Urban Designer

Kirsten Østergaard Martensen

Bybonde og Projektleder

Lyng Brøndum Dyrholm

Bysociolog

Liva Viftrup Tholstrup Rohrberg

Ungarbejder

Jonas Kroglund

Bygge- og Altmuligmand