Medarbejdere i TagTomat

Denne side er pt. under opbygning. Vi beklager derfor manglende tekster, fejl i eksisterende tekster og manglende billeder…

Nedenfor kan du se, hvem vi er i TagTomat. Hvis du vil have fat på en specifik medarbejder, så ring på +45 7199 1966, så omstiller vi dig derfra.
Mads Boserup Lauritsen

Mads Boserup Lauritsen

Grundlægger & CEO

Bybonde og arkitekt

Julie Holm

Julie Holm

Formidling & svampeunivers

Cand.mag. i biologi, naturvejleder (under uddannelse)

 

Anna Viskinde

Anna Viskinde

Grafik & udendørsplanter

Landskabsarkitekt

Nanna Moesgaard

Nanna Moesgaard

Indendørsplanter & formidling

Landskabsarkitekt

Ella Elmer

Ella Elmer

Indendørsplanter & butik

Autodidakt plantenørd

Mathilde Juul Østergaard

Mathilde Juul Østergaard

Frø & butik (studentermedhjælper)

BA i naturressourcer, stud. snedker

Mette Lykkebo

Mette Lykkebo

Grafik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitektur

Alberte Borup

Alberte Borup

Butik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitektur

Laura Eske

Laura Eske

Butik (studentermedhjælper)

Stud. kunstner

Ninna Knudsen

Ninna Knudsen

Butik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitektur

Louise Rimkjær

Louise Rimkjær

Butik & korrektur (studentermedhjælper)

Korrekturlæser

Charlotte Madvig

Charlotte Madvig

Oversættelse

Australsk-dansk sprognørd

Malaika Amjad

Malaika Amjad

Ungarbejder

Hira Sharzad

Hira Sharzad

Ungarbejder

Jesper Andersen

Jesper Andersen

Bygge- og altmuligtmand (freelance)

Taglægger og pædagog

 

Tidligere medarbejdere i TagTomat

 

Solvej Kudsk

Bæredygtig drift og udendørsplanter

Line Sønderby

Skolehaveunderviser

Halfdan Wegge

Stud. arkitekt, bygge- og altmuligt mand

Mathilde Hein

Snedker

Danielle Ruben

Udviklingskonsulent

Ronja Fløyel

Ungarbejder

Nis Ekelund

Gartner og landskabsarkitekt

Thilde Andersen

Gartner

Linnea Soldthved Jensen

Medietilrettelægger

Tine Svensson

Studerende i Sundhedsfremme og byplanlægning

Kristian Bæk Michelsen

Bygge- og Altmuligmand

Anne Tange

Bygartner og Skolehaveunderviser

Esben Lysemose

Byggemand og Idrætsstuderende

Rie Juhl Arndt

Landskabsarkitektstuderende

Andreas Stibolt

Bygge- og Altmuligmand

Lærke Essemann Jensen

Bybonde og Urban Designer

Kirsten Østergaard Martensen

Bybonde og Projektleder

Lyng Brøndum Dyrholm

Bysociolog

Liva Viftrup Tholstrup Rohrberg

Ungarbejder

Jonas Kroglund

Bygge- og Altmuligmand